Shtylla elektrike bie mbi një veturë në Pejton - FOTO

Një shtyllë elektrike ka rënë mbi një veturë në lagjen Pejton në Prishtinë.

Rasti ka ndodhur para pak çasteve.

KALLXO.com ka kontaktuar me Policinë e Kosovës lidhur me rastin dhe është në pritje të përgjigjeve.