Foto-ilustrim - Foto: KALLXO.com

Shtime, zhduket një person

Një qytetar ka raportuar dje në Polici zhdukjen e një të afërmi të tij.

Rasti ka ndodhur në Shtime.

Ankuesi ka njoftuar se viktima që nga ora 10:00 është larguar dhe nuk dihet për vendndodhjen e tij.

Rasti po trajtohet si person i humbur.