Ilustrim

Shtëpia në Gjakovë përfshihet nga zjarri

Dje rreth orës 12:25 është raportuar për zjarr në një shtëpi në Gjakovë.

Sipas ankuesit shtëpia e tij është djegur në rrethana të panjohura.

Në raportin policor thuhet se zjarri është lokalizuar, kurse në vendin e ngjarjes kanë dal policia dhe zjarrfikësit.

Nuk raportohet për persona të lënduar.