Serbët e arrestuar në posedim të emblemave të UÇK-së, flet prokurori i rastit

Tre shtetasit serbë që mbrëmë u hasën me disa emblema të UÇK-së dhe u arrestuan nga Policia e Kosovës, janë deklaruar si koleksionues të tyre. Kështu ka bërë të ditur për KALLXO.com prokurori special që po heton këtë çështje, Haki Geci. “Ata kanë deklaruar se i kanë blerë sepse janë koleksionues të tyre, ato i … Continue reading Serbët e arrestuar në posedim të emblemave të UÇK-së, flet prokurori i rastit