Ilustrim - Foto: KALLXO.com

Rrihen mes vete një burrë e një grua në Obiliq

Një burrë dhe një grua në fshatin Plemetin të Obiliqit janë arrestuar pasditen e djeshme nga ana e policisë.

Sipas policisë arrestimi i dy të dyshuarve është bërë pasi që të njëjtit dyshohet se janë rrahur mes vete, duke i shkaktuar njëri tjetrit lëndime trupore.

Dy të dyshuarit si pasojë e rrahjes kanë pranuar tretman mjekësor, dhe pas intervistimit në konsultim me prokurorin janë liruar në procedurë të rregullt.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!