Rrëzohet në vendin e punës, dërgohet në QKUK

Një person deri sa ishte në vendin e tij të punës është rrezuar nga kulmi i një shtëpie me q`rast ka pësuar lëndime.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Kobaj të Prizrenit.

Viktima nga lëndimet e pësuara është dërguar në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës (QKUK)për tretman mjekësor dhe gjendja e tij është e rëndë.

Rasti po vazhdon të hetohet.