Rrëzohet ekskavatori nga kamioni transportues - VIDEO

Një aksident trafiku ka ndodhur mëngjesin e sotëm në rreth rrotullimin kryesor në Prishtinë.

KALLXO.com ka sigurua fotografi dhe vide nga vendi ku ka ndodhur aksidenti, ku shihet se një kamioni i është rrëzuar ekskavatori.

Nuk dihet ende nëse ndonjë person ka pësuar lëndime si pasojë e këtij kamioni.

KALLXO.com po provon të marr një përgjigje nga ana e policisë në lidhje me rastin.