Foto: KALLXO.com

Rrëmbehet dhe qëllohet me armë një person në Fushë-Kosovë

Një burrë është rrëmbyer dhe plagosur me armë nga dy persona të dyshuar, në Bresje të Fushë-Kosovës.

Sipas Policisë, rasti ka ndodhur të premten rreth orës 19:00.

Viktima është dërguar në QKUK për tretman mjekësor.

Ndërsa, lidhur me rastin është njoftuar prokurori. Nuk raportohet për të arrestuar./21Media