Foto: Urim Krasniqi/KALLXO.com

Rrahje në Ferizaj, një person dërgohet në QKUK

Një burrë nga Ferizaj ka përfunduar në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës pasi dyshohet se pas një konflikti verbal është sulmuar fizikisht nga tre persona të dyshuar.

Policia e Kosovës njofton se njëri prej të dyshuarve është arrestuar dhe pas intervistimit, me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Dy të dyshuarit e tjerë gjenden në kërkim policor ndërsa rasti është në procedurë hetimore.