Ilustrim Foto: Afrim Ejupi / KALLXO.com

Raportohet e zhdukur një grua në Mitrovicë të Jugut

Një grua është raportuar e zhdukur në Mitrovicën e Jugut.

Raportuesi e ka njoftuar Policinë më 20.06.2024 se gruaja është larguar nga shtëpia më 18.06.2024, dhe prej asaj dite nuk ka asnjë informatë për të.

Policia bën të ditur se rasti është duke u hetuar.