Ramiz Lladrovci liron nga detyra dy drejtorë

Drejtori i Arsimit në Komunën e Drenasit, Tafil Halilaj ka dhënë dorëheqje nga kjo pozitë ndërsa Drejtoreshës së Inspekcionit, Aurora Berisha, nuk iu vazhdua akt-emërimi nga kryetari Ramiz Lladrovci. Këtë e ka bërë të ditur për KALLXO.com kryetari Lladrovci, i cili tha se Halilaj i ka kërkuar lirimin nga detyra dhe që me këtë rast … Continue reading Ramiz Lladrovci liron nga detyra dy drejtorë