Ilustrim

Ramadani tregon se cilët persona janë më të ndjeshëm ndaj koronavirusit

I ftuar sonte në emisionin Click ishte Drejtori i Institutit Kombëtar të Shëndetësisë Publike, Naser Ramadani, i cili tregoi se personat më të ndjeshëm ndaj koronavirusit janë të moshuar dhe ata që janë të prekur nga sëmundjet kronike.

Ramadani tregoi se fëmijët janë imun sa i përket këtij virusi. /21Media

#Click #Ramadani tregon se cilët persona janë më të ndjeshëm ndaj #koronavirusit

#Click #Ramadani tregon se cilët persona janë më të ndjeshëm ndaj #koronavirusit

Publiée par RTV21 sur Mardi 25 février 2020