Ilustrim - Policia në aksion

Rahovec, vëllai sulmon vëllanë

Një djalë në Rahovec është sulmuar fizikisht nga vëllai i tij.

Djali kishte marrë ndihmë mjekësore në QKMF dhe më pas është dërguar në Spitalin Rajonal në Gjakovë.

Lidhur me rastin është arrestuar i dyshuari dhe pas intervistimit me urdhër të prokurorit kujdestar, i dyshuari ndalohet për 48 orë.