Policia e kosoves

Foto - Afrim Ejupi / Kallxo.com

Rahovec, ia vjedhin tri armë të cilat i kishte me leje

Një qytetar ka njoftuar policinë se persona të panjohur kanë hyrë në shtëpinë e tij dhe ia kanë vjedhur tri armë të cilat ankuesi i kishte me leje.

Në të njëjtën shtëpi gjithashtu janë vjedhur para dhe stoli ari.

Rasti ka ndodhur në fshatin Opertushë të Rahovecit.

Deri më tani nuk është arrestuar asnjë person.