Rahovec - Arrestohet një burrë, dyshohet se rrahu gruan dhe vajzën e tij

 

Një burrë është arrestuar në Rahovec pasi i njëjti dyshohet se ka rrahur gruan dhe vajzën e tij.

Sipas raportit të policisë, viktimat kanë pranuar tretman mjekësor ndërsa i dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Rasti ka ndodhur mbrëmë rreth orës 22:00