Foto-ilustrim

Rahovec, aksidentohet me motoçikletë, lëndohet rëndë

Një qytetar nga Rahoveci ka pësuar lëndime të rënda pasi sipas Policisë është vetaksidentuar me motoçikletën që e drejtonte.

Si pasojë e aksidentit ngasësi ka pësuar lëndime të rënda dhe është dërguar në QKUK për tretman mjekësor.

Aksidenti ka ndodhur mbrëmë rreth orës 19:00.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!