Pusho në Durrës “Bay Hotel” me ofertën e “Sharr Travel” - All Inclusive vetëm 70 euro

Një super hotel i ndërtuar me shumë shije buzë plazhit të bukur te shkëmbi i Kavajës në Durrës tashmë është i gatshëm plotësisht për turistët nga Kosova.

Kompania lider për turizëm “Sharr Travel”, e cila ka ekskluzivitetin e plotë për Kosovë, ka sjellë për klientët e saj besnik ofertën e çmendur, ku me vetëm 70 euro për shërbime të nivelit All Inclusive.

Në njoftimin e kompanisë thuhet se kjo super ofertë me çmime super promocionale është e vlefshme nga 18.06.2024 deri më 30.06.2024.

Për ata turistë që kanë pasion pamjet magjepsëse që ofron ky super hotel mund ta bëjnë rezervimin e dhomës së tyre në katin e shtatë dhe të tetë të hotelit me pamje plotësisht nga deti kundrejt një çmimi shtesë prej vetëm 10 euro për natë.

Në këtë super ofertë përfshihet edhe përdorimi i pishinës e cila gjendet në katin e 12 të këtij super hoteli.

Ju që nuk keni vendos akoma mos e humbisni ketë super ofertë të kompanisë numër një për turizëm në Kosovë.

Për rezervime kontaktoni në:
044/610-015, 044/542-029 (Whatsapp)
Prishtinë, Bulevardi Bill Klinton 038 610 015
Prizren, përballë stacionit të autobusëve, 029/224016
Therandë, mbrapa stacionit të autobusëve