Ilustrim

Publikon foto të viktimës në rrjete sociale, rasti raportohet në Polici

Një rast i ngacmimit dyshohet të ketë ndodhur në Obiliq më 5 shkurt 2023, rreth orës 21:00.

Sipas njoftimit të Policisë së Kosovës ankuesja ka raportuar se një i dyshuar ia kishte publikuar disa fotografi në rrejte sociale.

Tutje është thënë se lidhur me rastin i dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.