PS bën gati sheshin "Skënderbej": Në 18:00 festa e fitores (VIDEO)

Partia Socialiste ka nisur përgatitjet për të festën e fitores që do e mbajë sot pasdite në sheshin “Skënderbej”

Tashmë në shesh kanë nisur të vihen karriget ku do të ulen të ftuarit ndërsa Rama përmes një postimi në facebook ftoi edhe patronazhistët të jenë pjesë e festës.

“Sot në 18.00, në Sheshin Skënderbej, skuadra kampione e patronazhistëve, koordinatorëve, drejtuesve, deputetëve dhe kush të dojë të na bashkohet për përqafimin e fitores. oranews