Prokuroria nis hetimin për sulmin e raportuar ndaj gazetarit nga ministri Endrit Shala

Gazetari nga portali “IndeksOnline”, Ensar Ramadani, mbrëmë ka raportuar në polici se është sulmuar nga ana e Ministrit në detyrë të Tregtisë dhe Industrisë, Endrit Shala. KALLXO.com raportoi për pretendimet e gazetarit Ramadani i cili kishte thënë se ishte sulmuar nga ministri deri sa po ndiqte nga afër gjendjen e një të plagosuri i cili … Continue reading Prokuroria nis hetimin për sulmin e raportuar ndaj gazetarit nga ministri Endrit Shala