Prokuroria konstaton se Marigona Osmani u dhunua seksualisht para se të vritej

Prokuroria e Ferizajt ka ngritur aktakuzë ndaj Dardan Krivaçës dhe Arbër Sejdiut të dyshuar për vrasjen mizore të 18-vjeçares, Marigona Osmani. Marigona Osmani vitin e kaluar ishte dërguar pa shenja jete në emergjencën e spitalit të Ferizajt nga Krivaqa dhe Sejdiu, të cilët u identifikuan pas disa orësh dhe u shpallën në kërkim nga Policia … Continue reading Prokuroria konstaton se Marigona Osmani u dhunua seksualisht para se të vritej