Foto: Ilustrim

Prizrenasi arrestohet pasi dyshohet se e rrahu gruan e tij

 

Një burrë nga Prizreni dyshohet se ka rrahur bashkëshorten e tij.

Sipas raportit të policisë viktima ka pranuar tretman mjekësor.

I dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij. Viktima ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje”, njofton Policia.