Foto: KALLXO.com

Prizren, rrahje mes bashkëshortësh

Një përleshje fizike mes burrit dhe gruas ka ndodhur dje nëfshatin Donje të Prizrenit.

Sipas Policisë, përleshja fizike mes bashkëshortit dhe bashkëshortes ka ndodhur pasi që ata paraprakisht kishin pasur një mosmarrëveshje.

Njësia përkatëse policore është duke u marrë me rastin, i cili po trajtohet si dhunë familjare.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!