Ilustrim

Prizren: Pamje kur Policia arreston personat e kërkuar për grabitje

Këtë javë në rubrikën “Policia” të emisionit Drejtësia në Kosovë janë paraqitur pamje të arrestimit të personave, të cilët kanë kryer një grabitje nën kërcënimin e thikës.

Në rubrikën Policia, shfaqen pamje kur policia në orët e mbrëmjes fillojnë aksionin për të arrestuar personat e kërkuar

Policët gjatë kontrollit në shtëpi, në qytetin e Prizrenit, gjejnë personat e dyshuar, të cilët ishin në kërkim dhe të njëjtit i arrestojnë.