Foto: Ilustrim

Prizren, i mituri sulmoi me thikë bashkëmoshatarin

Në Prizren një i mitur po dyshohet se e ka sulmuar fizikisht me thikë një të mitur tjetër.

Policia e Kosovës ka njoftuar se viktima ka pësuar lëndime të lehta trupore dhe se të njëjtit i është ofruar trajtim mjekësor.

Ndërsa, sipas Policisë, i dyshuari është shoqëruar në stacionin policor.

Për rastin është njoftuar prokurori i cili ka rekomanduar që i dyshuari të lirohet në procedurë të rregullt.