Prizren

Prizren, gruaja sulmohet nga tre persona, dërgohet në strehimore

Një grua nga Prizreni ka raportuar se si pasojë e një mosmarrëveshje është sulmuar nga tre persona të dyshuar, dy burra dhe një grua.

Sipas policisë, viktima së bashku me fëmijët e saj është vendosur në strehimore.

Policia thekson se rasti i cilësuar si dhunë në familje është duke u hetuar.