Ilustrim

Prizren - E rrahin dhe ia uzurpojnë pronën

 

 

Tre persona janë arrestuar me dyshimin se kanë rrahur një qytetarë.

Ngjarja ka ndodhur në Prizren.

Po të njëjtit kishin uzurpuar pronën e viktimës.

Ata pas marrjes në pyetje me urdhër të prokurorit janë dërguar në mbajtje.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!