Ilustrim

Prizren, dhunohet seksualisht një grua

Një grua është dhunuar seksualisht në Prizren.

Sipas Policisë së Kosovës I dyshuari kishte kryer marrëdhënie me viktimën pa dëshirën e saj.

Pas rastit, njësitë policore kanë filluar hetimet dhe është njoftuar prokurori.

Policia ka njoftuar se nuk ka të arrestuar dhe rasti vazhdon të hetohet.