Ilustrim

Prishtinë, vajza dyshohet se u rrahë nga babai

Një rast i dhunës në familje është shënuar para 5 ditësh në Prishtinë.

Sipas policisë, nxënësja ka shkuar në shkollë me shenja dhune në fytyrë dhe pas kësaj është intervistuar babai i saj, i cili në këtë rast është i dyshuar.

Policia thotë se me vendim të prokurorit rasti vazhdon në procedurë të rregullt.