Prishtinë, shtetaset nga Shqipëria dhe Italia arrestohen për prostitucion

Policia e Kosovës dje në orën 18:40, në Prishtinë ka arrestuar një shtetase të Shqipërisë dhe një të Italisë për mundësim apo detyrim me prostitucion.

Policia p oashtu bën të ditur se janë sekuestruar një veturë dhe dy telefona mobil.

Me vendim të prokurorit, të dyshuarat janë dërguar në mbajtje.