Prishtinë, nëna sulmohet fizikisht nga dy djemtë e saj

Një qytetare e Prishtinës ka kërkuar ndihmë mjekësore pasi dyshohet se është sulmuar nga dy djemtë e saj.

Njësia policore ka arrestuar të dyshuarit dhe me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje.

Rasti ka ndodhur të premten rreth orës 22:00.