Foto-ilustrim

Prishtinë, aksident mes një veture dhe një motoçiklete

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutash në Prishtinë, në rrugën e Gërmisë.

Sipas një qytetari, në këtë aksident janë të përfshira një veturë dhe një motoçikletë.

Policia është në vendin e ngjarjes.

Këto janë fotot nga vendi i ngjarjes: