foto: Ilustrim

Prishtinasi sulmon me thikë motrën dhe vëllain

Një djalë ka sulmuar me thikë vëllain dhe motrën.

Siç raporton policia e Kosovës, i dyshuari është dërguar në mbajtje me vendim të prokurorit kujdestar.

Ndërsa viktimat kanë pranuar tretman mjekësor.

Ngjarja ka ndodhur dje në Prishtinë rreth orës 10:30.