Policia: Tre të lënduar nga aksidenti në Prishtinë

Tre persona kanë pësuar lëndime si shkak i përfshirjes së një makine dhe dy motoçikletave në aksident trafiku në rrugën ‘Fehmi Agani’ në kryeqytet.

Zëdhënësja e Policisë për rajonin e Prishtinës, Florije Ahmeti për KALLXO.com ka bërë të ditur se me rastin po merret njësiti i trafikut.

“Sot rreth orës 11:30, në rrugën “Fehmi Agani”në  Prishtinë, ka ndodhur një aksident trafiku, ku janë përfshirë një automjet dhe dy motoçikleta. Si pasojë e aksidentit janë lënduar tre persona”- ka thënë Ahmeti.

Aksident mes makinës dhe motoçikletës në kryeqytet