Policia jep detaje për rastin ku një pacient ra nga lartësia e një reparti në QKUK

Një pacient dyshohet se është hedhur nga dritarja e Klinikës Torakale në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës mëngjesin e ditës së djeshme. Si pasojë e kësaj, ai nuk arriti t`u mbijetoj lëndimeve të marra dhe për të njëjtin dje është njoftuar se ka vdekur. Kjo ngjarje, që ndodhi dje rreth orës 09:30, është duke u … Continue reading Policia jep detaje për rastin ku një pacient ra nga lartësia e një reparti në QKUK