Punimet në Ferizaj, Foto: KALLXO.com

Policia jep detaje për personin që vdiq në vendin e punës në Ferizaj

Një person nga Ferizaj dje dyshohet se ka vdekur në vendin e tij të punës, pasi ai dyshohet se është lënduar në kokë nga një mjet.

Policia ka theksuar se vdekja e tij është konstatuar nga ekipi mjekësor pas arritjes në Spitalin e Ferizajt.

Tutje thuhet se me vendim të prokurorit është arrestuar një person dhe është në mbajtje.

Rasti është duke u hetuar dhe ka ndodhur në ora 14:03.