Policia gjen marihuanë në Ferizaj

Policia e Kosovës ka gjetur dhe konfiskuar një sasi me substancë narkotike të llojit marihuanë prej 10 gramësh.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën Rexhep Mema në  Ferizaj në mëngjesin e djeshëm rreth orës 09:40.

Sipas policisë, i dyshuari në shtëpinë e tij ka pasur edhe një peshore digjitale dhe para të gatshme në vlerë prej 291 eurosh.

Me urdhër të prokurorit  dyshuari është dërguar në mbajtje.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!