Ilustrim

Policia e Kosovës shihet pranë objektit të RTK-së (FOTO)

Një lajm ka qarkulluar në media se asamblisti në Komunën e Prishtinës nga radhët e PSD-së, Nol Nushi dhe avokati Tomë Gashi janë përleshur në studion e RTK-së pas një debati televiziv.

Gashi e Nushi e kanë mohuar se janë rrahur. Të dy kanë thënë se e kanë vazhduar debatin me tone të ashpra çfarë ka qenë edhe gjatë debatit televiziv.

Pas debatit, në objektin e RTK-së ka arritur edhe Policia e Kosovës.

KALLXO.com merr vesh se aty janë edhe njësitet speciale të Policisë.

Kjo është foto e siguruar nga KALLXO.com që tregon për praninë e Policisë te selia e RTK-së.

Nuk dihet nëse prania e Policisë ndërlidhet me “përplasjen” mes avokatit Tomë Gashi dhe asamblistit Nol Nushi.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!