Foto: Afrim Ejupi/KALLXO.com

Podujevë, të dyshuarit i konfiskohen dy karikatorë dhe 35 fishekë

Policia e Kosovës ka bastisur shtëpinë e një të dyshuari dje në fshatin Livadicë në Podujevë.

Sipas njoftimit, tek i njëjti janë gjetur dhe konfiskuar dy karikatorë dhe 35 fishekë.

Me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt, ka njoftuar Policia.

Rasti është cilësuar si armëmbajtje pa leje.