Podujevë, përleshje mes dy personave

Një përleshje mes dy personave ka ndodhur dje në Podujevë.

Si pasojë e përleshjes të dyshuarit kanë pësuar lëndime të lehta trupore dhe u është ofruar tretman mjekësor.

Tutje është theksuar se Policia ka arrestuar të dy personat, por me urdhër të prokurorit njëri i dyshuar është dërguar në mbajtje.

Deri tek përleshja dyshohet se ka ardhur pas një zënke verbale.

Rasti ka ndodhur në ora 18:20.