Ilustrim - Foto: KALLXO.com

Podujevë, burri raporton në polici se ish-gruaja e tij po e kërcënon

Një burrë ka raportuar se nga ish-bashkëshortja e saj tash e një kohë në mënyrë sistematike ka shantazhe, kërcënuar dhe shqetësuar.

Rasti është raportuar dje në Podujevë.

E dyshuara është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit, është liruar në procedurë të rregullt.