Podujevë, arrestohen dy gra dhe një burrë për dhunë në familje

Policia e Kosovës ka arrestuar dy gra dhe një burrë në Podujevë pasi të njëjtit pas një mosmarrëveshje janë fjalosur e ofenduar në mes vete.

Pas intervistimit të dyshuarit janë liruar në procedurë të rregullt.

Rasti është cilësuar si dhunë në familje.