Foto: KALLXO.com

Plagos veten në këmbë, arrestohet

Një person është arrestuar për armëmbajtje pa leje në Mitrovicën e Jugut.

Policia bën të ditur se i njëjti  ka plagosur veten në këmbë dhe më pas ka kërkuar ndihmë mjekësore.

Pushka ajrore i është konfiskuar dhe i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt.