Përmbyllet procesi i votave me kusht, fillon numërimi i votave përmes postës

Zëdhënësi i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Valmir Elezi, ka njoftuar se të hënën në mesnatë është përmbyllur procesi i numërimit të votave me kusht dhe mëngjesin e së martës kanë filluar me numërimin e votave të ardhura përmes postës. “Janë 56 mijë e 610 zarfe me fletëvotime të cilat do të numërohen këtu në Qendrën … Continue reading Përmbyllet procesi i votave me kusht, fillon numërimi i votave përmes postës