Ilustrim

Përfshihet nga zjarri një stallë e bagëtive në Malishevë

Një zjarrvënie ka ndodhur sot rreth orës 02:45 në fshatin Bubavec të Malishevës.

Policia njofton se për shkaqe të pa njohura është përfshirë nga zjarri stalla e bagëtive.

Njësiti i zjarrfikësve ka lokalizuar dhe fikur zjarrin.

Sipas policisë, si pasojë e zjarrit janë shkaktuar dëme të konsiderueshme materiale.