Për fitoren potenciale të LVV-së, ndizen fishekzjarre edhe në Drenas (VIDEO)

Daljes së rezultateve të Exit Polleve dhe fitorës potenciale të Lëvizjes Vetëvendosje, u janë gëzuar edhe në Drenas.

Në këtë qytezë, janë parë të jenë ndezur edhe fishekzjarrë.

Gazetarët e KALLXO.com ndodhen në Drenas, dhe  sjellë pamje nga vendngjarja.