Pejë - Treni godet veturën - VIDEO

Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak çastesh në hyrje të qytetit të Pejës.

Treni ka goditur një veturë. Një qytetar ka dërguar vide nga vendi i ngjarjes, ku shihet se vetura nga goditja e trenit ka pësuar dëme.

Ende nuk dihet nëse ka të lënduar nga ky aksident dhe as shkaqet që kanë quar deri te aksidenti.