Pejë, rrahje mes disa personash, arrestohen 3 të dyshuar

Policia ka arrestuar sot në Pejë tre persona të dyshuar për armëmbajtje pa leje dhe për lëndim të lehtë trupor. Siç njofton Policia e Pejës, të shtunën rreth orës 13:00 stacioni policor është njoftuar se në rrugën “Lekë Dukagjini” në Pejë ka ndodhur një përleshje fizike mes disa personave. Si pasojë  një person ka pësuar … Continue reading Pejë, rrahje mes disa personash, arrestohen 3 të dyshuar