Peja. Foto: Kallxo.com

Pejë, dy persona arrestohen për sulm ndaj dy të tjerëve

Dy burra janë arrestuar pas një sulmi ndaj një burri dhe gruaje në rrugën ‘Zymer Smajlaj’ në Pejë.

Në raportin e policisë thuhet se viktimat kanë marrë trajtim mjekësor, kurse të dyshuarit janë dërguar në mbajtje, me vendim të prokurorit.

Incidenti ka ndodhur dje rreth orës 13:30.