Parashikimi i motit

Parashikimi i motit për ditën e sotme

Gjatë ditës së sotme në vendin tonë moti pritet të karakterizohet me vranësira kalimtare dhe me diell.

Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 7-9 gradë celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 15-17 gradë celsius.

Era do të vazhdoj të fryjë edhe gjatë ditës  së mërkurë, kryesisht nëpër territore të kufizuara duke arritur shpejtësinë deri 14m/s.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!